Telefon: +48 735 301 900 Email: info@eurorafbus.com

O firmie Euroraf

Witamy w EuroRaf

Witamy w firmie Euroraf, świadczymy usługi przewozowe dla firm, klientów indywidualnych jak również dla grup zorganizowanych. Dzięki wieloletniej współpracy z firmami z całej Europy zdobyliśmy doświadczenie, aby oferować Naszym klientom szeroki wachlarz usług przewozowych na terenie Krakowa, Polski i całej Europy.

Naszym priorytetem jest komfort i bezpieczeństwo podróżujących z nami klientów, dlatego też dokładamy szczególną uwagę by nasza flota była nowoczesną. Nasi doświadczeni kierowcy dokładają wszelkich starań by podróż przebiegała planowo i miłej atmosferze zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa. Każdy z nich posługuje się również językiem angielskim.

Wiemy dobrze jak ważna jest ekologia i nasze pojazdy spełniają normę emisji spalin EURO 5 oraz Euro 6 co pozwala na wjazd do wielu miast Europy. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w klimatyzację, komfortowe fotele z pasami bezpieczeństwa oraz są rozkładane do tyłu z rozsuwem bocznym, by podczas podróży każdy mógł się zrelaksować przy dobrym filmie lub podziwiając piękne krajobrazy.

Posiadamy atrakcyjny system rabatowy dla naszych stałych klientów .

Zapraszamy do realizowania podróży z firmą EuroRaf